ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕРЖАВНИМ РЕЄСТРАТОРОМ

Відповідно до Графіку прийому громадян, затвердженого Рішенням виконавчого комітету Гримайлівської селищної ради №54 від 14.03.2024 року, проводиться прийом громадян Державним реєстратором з питань державної реєстрації прав власності на нерухоме майно (реєстрація права оренди, тощо..)

14:19:00 11.04.2024

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОХОДЖЕННЯ ПЕРЕВІРКИ ФИК АНДРІЙ ЯРОСЛАВОВИЧ ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ"

05 лютого 2024 року в Гримайлівській селищній раді розпочато проведення перевірки щодо Фик Андрій Ярославович, який на час застосування положень Закону України «Про очищення влади» займає посаду начальника Центру надання адміністративних послуг Гримайлівської селищної ради.

08:00:52 05.02.2024

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОХОДЖЕННЯ ПЕРЕВІРКИ ДЖУС МАРІЇ МИКОЛАЇВНИ ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ"

31 січня 2024 року в Гримайлівській селищній раді розпочато проведення перевірки щодо Джус Марії Миколаївни, яка на час застосування положень Закону України «Про очищення влади» займає посаду начальника відділу соціального захисту населення та охорони здоров'я Гримайлівської селищної ради.

08:00:50 31.01.2024

ОГОЛОШЕННЯ!

14 січня 2024 року о 14.00 годині в приміщенні Центру культури і дозвілля смт Гримайлів відбудуться громадські слухання, на які виносяться наступні питання:

15:21:37 09.01.2024

ПРО ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ НА ВОДОПОСТАЧАННЯ

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» виконавчий комітет Гримайлівської селищної ради доводить до відома споживачів про намір здійснити орієнтовно з 01.10. 2023 році зміну тарифів на централізоване водопостачання в смт. Гримайлів КП «Комунальник» Гримайлівської селищної ради.

10:20:57 11.08.2023

ЗВІТ З ОЦІНКИ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ

В приміщенні Гримайлівської селищної ради знаходяться звіт з оцінки впливу на довкілля (ОВД) щодо реконструкції діючого свинокомплексу до 3.0 тис. місць для свиней понад 30 кг з добудовою свинарника опоросу і дорощування за адресою: Тернопільська область, Чортківський район, с. Оленівка, вул. Калнишевського, 23.

15:15:11 25.07.2023

ЗВІТ З ОЦІНКИ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ

В приміщенні Гримайлівської селищної ради знаходяться звіт з оцінки впливу на довкілля (ОВД) щодо будівництва свинокомплексу з закінченим циклом до 3 тис. місць свиней понад 30 кг в смт. Гримайлів по вул. Шевченка, 61 П (за межами населеного пункту на території Гримайлівської селищної ради) Чортківського району, Тернопільської області.

15:11:57 25.07.2023