ВІДБУЛИСЯ УСТАНОВЧІ ЗБОРИ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ГРИМАЙЛІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ

В Гримайлівському будинку культури 9 червня 2021 року відбулися установчі збори громадської ради при Гримайлівській селищній раді. Ця громадянська інституція створена з метою забезпечення прав членів територіальної громади Гримайлівської селищної ради на участь у самоврядуванні, надання консультативної допомоги управлінню, участі у розробці проектів нормативних документів, забезпечення прозорості у діяльності  ради, проведення консультацій з громадськістю, вільного громадського обговорення найважливіших напрямів діяльності управління.

16:24 14.06.2021

ВІТАННЯ

Шановні мешканці Гримайлівської громади! Прийміть сердечні вітання зі Світлим Христовим Воскресінням!

11:56 29.04.2021

ПРО «ВІДДІЛ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» ГРИМАЙЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Відповідно до рішення 1 сесії VIII скликання Гримайлівськї селищної ради  від 18.12.2020року утворено «Відділ надання соціальних послуг» Гримайлівської селищної ради та затверджено Положення про його діяльність.

15:59 01.03.2021

СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ!

За багаторічною традицією на площі біля Гримайлівського будинку культури працівники культури Гримайлівської селищної ради прикрасили центральну ялинку іграшками, гірляндами, ілюмінацією до новорічних свят.

16:14 18.12.2020

НОВЕ ЖИТТЯ СТАРОГО ПАРКУ

2 грудня 2020 року Гримайлівська селищна рада розпочала благоустрій Гримайлівського парку. Працівниками природного заповідника «Медобори» та Гримайлівської станції юних техніків проведено звалювання 53 сухостійних та буреломних дерев породи ялина, ясен, клен, липа, яблуня.

08:55 18.12.2020

ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

25 червня відбулися громадські слухання, на яких обговорювалися проєкти рішень:

12:12 26.06.2020