Художнє слово

Як рідненький дім.

Хлопчикам, дівчатам

Добре жити в нім.

Гримайлівський ясла-садок «Калинка» почав працювати з 1 червня 1990 року. Розташований в мальовничому селищі Гримайлів по вулиці

Б. Хмельницького, 4;  Гусятинського р- ну;  Тернопільської області.

Керівником закладу є Рожко Тетяна Михайлівна.

Телефон навчально – виховного закладу: 3 – 12 - 41

Навчально – виховний процес здійснюють 9 досвідчених педагогів.

За освітою:

• Закінчили навчальний заклад:

1 – 2 рівня акредитації – 4 педагоги;

3 – 4 рівня акредитації -  5 педагогів;

• За стажем:

До 30 років – 5 педагогів

• За кваліфікаційними категоріями педагогам встановлено

кваліфікаційні категорії:

« Спеціаліст вищої категорії»  - 1 педагог

« Спеціаліст 1 категорії» - 1 педагог

« Спеціаліст» - 5 педагогів

Звання « вихователь – методист»  - 1 педагог

В дошкільному навчальному закладі функціонує 3 вікові групи, із загальною кількістю – 65 малюків  ( 2 групи дошкільного віку – « Казка», « Капітошка», 1 – ясельна « Малятко»).

Основні напрямки діяльності:

1. Особистісно – орієнтоване навчання і виховання.
  2. Розвиваюче навчання ( розвиваючі ігри)
  3. Музично – естетичне виховання і навчання
  1. Вивчення і впровадження програми розвитку дитини дошкільного віку « Українське дошкілля» , програми розвитку дітей старшого дошкільного віку « Впевнений старт».

Усі педагоги систематично працюють над вдосконаленням своєї фахової майстерності, відвідують  діючі семінари, впроваджують педагогічний досвід  у навчально – виховний процес, проходять курси підвищення кваліфікації.

В садочку проводяться: свята , розваги, тематичні вечори, гурткова робота ( « Умілі ручки» , « Маленькі таланти» , «У світі музичної  гри»).

Виконуючи  рішення педагогічної ради « Екологічне виховання в різних формах та видах діяльності» , діє « Екологічна кімната» , яка вдосконалюється і поповнюється природничими матеріалами. Проводиться спільна робота  з Гримайлівським  Державним  Заповідником  « Медобори». Це цікаві зустрічі з працівниками заповідника, екскурсії в музей природи, спільна праця в природі: збирання насіння, висаджування дерев та кущів,  догляд за ними.

Педагогічними працівниками проводиться якісна підготовка до занять, прогулянок, різних видів діяльності з дотриманням всіх режимних моментів.

Кожен вихователь віддає  частинку  своєї душі ,теплоти, доброти, терпіння і знань у вихованні  та навчанні дошкільнят.

Працюємо з дітьми не ради слави

І навіть не заради зарплатні,

Ми для малят неначе «другі мами»,

Не змінимо професію, вже ні!

Коли дошкільники нас радо    зустрічають,

Свої турботи й радощі несуть,

Та не існуєм – живемо й відчуваєм,

Що в цьому є в житті найвища суть!