Гусятинський район, Тернопільська область

Депутати громади

Фото Інформація Округ

Диць Оксана Іванівна, 1976 року народження, освіта вища, працює секретарем Гримайлівської селищної ради, проживає смт. Гримайлів.

1 округ
Хрупалик Дарія Михайлівна, 1961 року народження, освіта професійно-технічна, працює діловодом-касиром Гримайлівської селищної ради, проживає смт. Гримайлів. 2 округ

Рожко Тетяна Михайлівна, 1967 року народження, освіта вища, працює завідуючою Гримайлівським ясла-садком, проживає смт. Гримайлів.

3 округ

Рудяк Олег Андрійович, 1975 року народження, освіта вища, тимчасово не працює, проживає смт. Гримайлів.

4 округ

Семенчук Юрій Петрович, 1982 року народження, освіта вища, працює вчителем фізичного виховання Гримайлівської санаторної школи-інтернату, проживає смт. Гримайлів.

5 округ

Захарчишин Володимир Васильович, 1974 року народження, освіта вища, працює головою фермерського господарства «Самосил», проживає смт. Гримайлів.

6 округ

Мамчур Андрій Васильович, 1973 року народження, освіта вища, тимчасово не працює, проживає смт. Гримайлів.

7 округ

Гудз Лев Володимирович, 1962 року народження, освіта загальна середня, пенсіонер, проживає смт. Гримайлів.

8 округ

Гнатів Андрій Ігорович, 1974 року народження, освіта вища, приватний підприємець, проживає смт. Гримайлів.

9 округ

Чабан Ігор Миколайович, 1965 року народження, освіта вища, пенсіонер, проживає в с. Лежанівка.

10 округ

Філь Василь Зіновійович, 1973 року народження, освіта вища, працює керівником гуртків Гримайлівської районної станції юних техніків, проживає в с. Буцики.

11 округ

Попів Богдан Зіновійович, 1969 року народження, освіта вища, працює культорганізатором Гримайлівської станції юних техніків, проживає в с. Буцики.

12 округ

Гриців Олександр Михайлович, 1983 року народження, освіта загальна середня, працює директором селянського фермерського господарства «Вікторія – 3», проживає в смт. Гримайлів.

13 округ

Деревяник Людмила Василівна, 1981 року народження, освіта професійно-технічна, працює керівником гуртків Гримайлівської районної станції юних техніків, проживає в смт. Гримайлів.

14 округ