Тернопільська область, Гусятинський район

Оголошення

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Рішенням сесії Гримайлівської селищної ради від 13.05.2019 № 553 затверджено КП «Комунальник» тарифи на послуги з водопостачання в смт. Гримайлів

15:57 16.05.2019

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Гримайлівська селищна рада оголошує конкурс на визначення виконавця послуг зі збирання та перевезення твердих побутових відходів на території Гримайлівської об'єднаної територіальної громади. Кінцевий термін подання документів 23 квітня 2019 року.

16:15 21.03.2019

16:09 21.03.2019

Гримайлівська селищна рада оголошує конкурс зі збирання та перевезення твердих побутових відходів

Гримайлівська селищна рада оголошує конкурс (повторно) на визначення виконавця послуг зі збирання та перевезення твердих побутових відходів на території Гримайлівської об'єднаної територіальної громади.

14:34 23.08.2018

Шановні бджолярі Гусятинщини !

З метою кооперації в галузі бджільництва, створення сприятливих умов розвитку бджільництва в Гусятинському районі, необхідно обговорити, як спільно виживати, перемагати разом, а не вмирати поодинці.

15:41 10.05.2018

ОГОЛОШЕННЯ!

Гримайлівська селищна рада запрошує на роботу в КП «Комунальник», на посаду начальника підприємства. Якщо Ви енергійні, життєрадісні і творчо активні, але при цьому дисципліновані, відповідальні і цілеспрямовані, якщо бажаєте працювати в сфері житлово-комунального господарства, в доброзичливому колективі, постійно вдосконалюватися, звертайтеся за адресою смт. Гримайлів вул. Мазепи , 8. Виконавчий комітет.

15:30 15.06.2017

ОГОЛОШЕННЯ!

Переможцем конкурсу, який відбувся 11.05.2017 року (повторно), на право оренди комунального майна Гримайлівської об'єднаної територіальної громади: об'єкт нерухомого майна приміщення котельні, що знаходиться в смт. Гримайлів вул. Хмельницького 4Б, став ФОП Махобей Михайло Петрович.

12:53 13.06.2017

Оголошення

«Виконавчий комітет Гримайлівської селищної ради погоджує подані КП «Комунальник» тарифи на послуги з водопостачання в смт. Гримайлів:

09:10 20.02.2017