Музей Федоровича у Вікні

Відкрили Вікно на туристичній мапі Тернопілля

Сьогодні село Вікно з його Музеєм Федоровича позначили на туристичній мапі Тернопілля. Ще 14 років тому завдяки місцевій жительці Ганні Чемері було відкрито музей «Незабутні імена», а з цього року почалася нова сторінка у його житті.

18:12:05 11.11.2021

Пресконференція «Відкриваємо Вікно на туристичній мапі Тернопілля»

Гримайлівська територіальна громада реалізовує проєкт щодо облаштування Музею Федоровича у с.Вікно. Це стало можливим завдяки партнерській програмі «Культура.Туризм. Регіони» Українського культурного фонду і Державного агентства розвитку туризму.

09:52:31 11.11.2021