Тернопільська область, Гусятинський район

Регуляторні акти

Про затвердження детального плану території земельної ділянки для встановлення сонячної електростанції в смт.Гримайлів, вул.Глібівська

про оприлюднення проекту регуляторного акту від 12.06.2020

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються впродовж місяця від дати публікації за адресою: 48210 смт. Гримайлів, вул. Мазепи, 8, Гусятинського району, Тернопільської області, телефон 3-13-42 та на електронну адресу –  04398408@mail.gov.ua. Бюджетні витрати на адміністрування регулювання суб'єктів малого підприємництва відсутні.

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ

проекту рішення Гримайлівської селищної ради «Про встановлення ставок і пільг при сплаті земельного податку на території юрисдикції Гримайлівської селищної ради на 2021 рік»

Проект рішення