Відкрили Вікно на туристичній мапі Тернопілля

Дата: 11.11.2021 18:12

Сьогодні село Вікно з його Музеєм Федоровича позначили на туристичній мапі Тернопілля. Ще 14 років тому завдяки місцевій жительці Ганні Чемері було відкрито музей «Незабутні імена», а з цього року почалася нова сторінка у його житті.

Музей поділено на 5 основних тематичних залів, яким передує експозиція в холі. Кожен відвідувач може отримати навушники та персональний планшет із завантаженими аудіоописами експонатів.

У майбутньому Гримайлівська селищна об'єднана територіальна громада планує затвердити Програму розвитку туризму та розробляти туристичні маршрути по всіх визначальних місцинах Гримайлівської територіальної громади.

Фото: Тернопільський прес-клуб

Відео: Телеканал TV4

Довідка:

Провідна ідея «Музею Федоровича у Вікні»: аристократична сім'я галицьких шляхтичів 19 століття - Федоровичів та постать Володислава Федоровича, як особи, що своєю діяльністю заклала фундамент формування інтелігенції в селі Вікно, мала вплив на розвиток української культури і просвітництва в межах Австро-Угорської імперії.

Проєкт «Музей Федоровича у Вікні» реалізується в межах партнерської програми «Культура.Туризм.Регіони» Українського культурного фонду, Державного агентства розвитку туризму.