Тернопільська область, Гусятинський район

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Гримайлівська селищна рада  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  посадової  особи  місцевого  самоврядування:

08:45:44 27.02.2020

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Рішенням сесії Гримайлівської селищної ради від 13.05.2019 № 553 затверджено КП «Комунальник» тарифи на послуги з водопостачання в смт. Гримайлів

15:57:00 16.05.2019

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Гримайлівська селищна рада оголошує конкурс на визначення виконавця послуг зі збирання та перевезення твердих побутових відходів на території Гримайлівської об'єднаної територіальної громади. Кінцевий термін подання документів 23 квітня 2019 року.

16:15:00 21.03.2019

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Виконавчий комітет Гримайлівської селищної ради погоджує подані КП «Комунальник» тарифи на послуги з водопостачання в смт. Гримайлів:

16:09:00 21.03.2019

Гримайлівська селищна рада оголошує конкурс зі збирання та перевезення твердих побутових відходів

Гримайлівська селищна рада оголошує конкурс (повторно) на визначення виконавця послуг зі збирання та перевезення твердих побутових відходів на території Гримайлівської об'єднаної територіальної громади.

14:34:47 23.08.2018

Шановні бджолярі Гусятинщини !

З метою кооперації в галузі бджільництва, створення сприятливих умов розвитку бджільництва в Гусятинському районі, необхідно обговорити, як спільно виживати, перемагати разом, а не вмирати поодинці.

15:41:21 10.05.2018