Тернопільська область, Гусятинський район

Оголошення

«Виконавчий комітет Гримайлівської селищної ради погоджує подані КП «Комунальник» тарифи на послуги з водопостачання в смт. Гримайлів:

09:10 20.02.2017

Оголошення

«Гримайлівська селищна рада оголошує конкурс на визначення виконавця послуг зі збирання та перевезення твердих побутових відходів на території Гримайлівської об’єднаної територіальної громади .

09:04 20.02.2017

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні жителі Гримайлівської громади, у зв’язку з відмовою ТзОВ «ЕКО БАЛАНС ТЕР» надавати послуги зі знешкодження твердих побутових відходів (вивіз сміття), виконавчий комітет Гримайлівської селищної ради просить тимчасово складувати сміття на своїх присадибних ділянках до заключення нового договору на вивіз твердих побутових відходів (сміття).

10:59 09.02.2017