ГРИМАЙЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ПОЧАТОК СТВОРЕННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

Протягом 20 календарних днів з моменту опублікування цього оголошення про початок створення Громадської ради претенденти заповнюють форму встановленого зразка, а також наступний перелік документів:

16:48:06 22.04.2021

ПОДЯКА

Слова вдячності за турботу, розуміння нашим постійним меценатам, спонсорам директору ПАП «Аркадія» Миколі Пилипіву, адміністрації ТОВ «Мрія Фармінг Тернопіль», директору ПП «Вікнини» Василю Ванярсі, Директору ПП «Оберіг» Петру Газдюку за фінансову підтримку в створенні належних умов в облаштуванні відділу освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Гримайлівської селищної ради. Низький уклін Вам, шановні добродії, Ваше милосердя, порядність, діловитість дозволили зробити великий внесок для нашої громади.

14:09:52 14.04.2021

КОНКУРС СОЦІАЛЬНОГО ПРОЄКТУ "SCHOLARSHIP В УКРАЇНІ"

Отримання гранту на навчання стає реальним завдяки "Scholarship в Україні" В Україні стартував VII конкурс соціального проєкту "Scholarship в Україні", який дозволяє студентам виграти в чесній інтелектуальній боротьбі головний приз - 15 000 гривень.

08:10:16 08.04.2021

ГРИМАЙЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОРГАНІЗОВУЄ ЗУСТРІЧ ПАСІЧНИКІВ ІЗ АГРАРІЯМИ

В четвер, 11 березня, о 12.00 годині в Гримайлівському будинку культури відбудеться зустріч пасічників громади із сільськогосподарськими виробниками з метою попередження отруєння бджіл внаслідок обробки посівів сільськогосподарських культур отрутохімікатами.

15:45:23 03.03.2021

ТИМЧАСОВЕ ВІДКЛЮЧЕНННЯ ВОДИ

До відома споживачів з холодного водопостачання. 13.01.2021 не буде води по вул.Мазепи, Б.Хмельницького, Набережна, Дорошенка, І.Пулюя, Франка, Січинського, у зв’язку з проведенням ремонтних робіт водопроводу.

16:54:37 12.01.2021