Стартував виборчий процес

В смт.Гримайлів, площа Пулюя, 1 в приміщенні Будинку культури (другий поверх) працює Гримайлівська селищна територіальна виборча комісія. З 5 вересня 2020р почався виборчий процес і комісією затверджено виборчі округи Гримайлівської об'єднаної територіальної громади.   ПОСТАНОВА від 06 вересня 2020р.

16:47:59 07.09.2020

Про проведення конкурсу на посаду директора Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім.Пулюя смт.Гримайлів Гусятинського району Тернопільської області

Відповідно до розпорядження голови Гримайлівської селищної ради від 31 липня 2020 №91 про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім.Пулюя смт.Гримайлів Гусятинського району Тернопільської області», з метою публічного і прозорого призначення на посаду директора Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім.Пулюя смт.Гримайлів Гусятинського району Тернопільської області, що знаходиться за адресою: 48210 селище міського типу Гримайлів, вул.Орлика, будинок 20., оголошується конкурс на зайняття вакантної посади директора Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім.Пулюя смт.Гримайлів Гусятинського району Тернопільської області.

15:40:44 31.07.2020

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту рішення «Про затвердження детального плану території земельної ділянки для встановлення сонячної електростанції в смт.Гримайлів, вул.Глібівська»

13:01:51 06.07.2020

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

В четвер , 25  червня 2020  року ,  на  площі ім.Івана Пулюя  (біля  центрального входу в Будинок культури)  о 15:00  год  відбудуться   громадські  слухання  по  питанні  : "Про   встановлення   ставок   і  пільг  при  сплаті  земельного   податку     на  території  Гримайлівської селищної ради  на 2021  рік " .

16:30:55 22.06.2020