О Г О Л О Ш Е Н Н Я

11 червня 2020 року в.о. Гримайлівського селищного голови Андрій Мамчур звернувся до голови ОДА Труш Володимира Любомировича з клопотанням про включення Гримайлівської ОТГ в Тернопільський район

08:51:00 12.06.2020

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Шановні   мешканці  Гримайлівської  об'єднаної територіальної громади !

10:26:24 10.06.2020

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Державним реєстратором Гримайлівської ОТГ Вітко Іриною Дмитрівною будуть надаватися такі послуги:

10:44:30 21.05.2020

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Гримайлівська селищна рада  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  посадової  особи  місцевого  самоврядування:

08:45:44 27.02.2020

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Рішенням сесії Гримайлівської селищної ради від 13.05.2019 № 553 затверджено КП «Комунальник» тарифи на послуги з водопостачання в смт. Гримайлів

15:57:00 16.05.2019