ГРИМАЙЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ПОЧАТОК СТВОРЕННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

Дата: 22.04.2021 16:48

Протягом 20 календарних днів з моменту опублікування цього оголошення про початок створення Громадської ради претенденти заповнюють форму встановленого зразка, а також наступний перелік документів:

1. Коротку біографічну довідку (до 1000 знаків), яка містить дані щодо: року народження, освіти, (назви громадської або іншої організації (ініціативи) чи установи, яку представляє особа), фотографію претендента, відомості про особисті здобутки у відповідній галузі, контакти, відомості щодо судимості тощо.

2. Мотиваційний лист (до 1000 знаків). У мотиваційному листі кандидат вказує особистий досвід, знання та навички у відповідній сфері, а також плановану діяльність у рамках Громадської ради.

3. Лист громадської або іншої організації, статутна діяльність якої пов’язана зі сферою діяльності відповідного управління, про делегування або підтримку кандидата. У листі також вказуються проекти (заходи), які здійснила громадська організація у відповідній сфері діяльності за попередній рік.

Претенденти, які не подали зазначений пакет документів, або подали його не у повному обсязі, до участі у першому засіданні не допускаються.

Одна організація може делегувати до складу Громадської ради не більше двох претендентів.

Довідки за телефоном 03557 31342
Гримайлівська селищна рада, смт Гримайлів, вул..Мазепи, буд.8, 48210