Гримайлівська селищна рада запрошує на роботу в КП «Комунальник», на посаду начальника підприємства. Якщо Ви енергійні, життєрадісні і творчо активні, але при цьому дисципліновані, відповідальні і цілеспрямовані, якщо бажаєте працювати в сфері житлово-комунального господарства, в доброзичливому колективі, постійно вдосконалюватися, звертайтеся за адресою смт. Гримайлів вул. Мазепи , 8. Виконавчий комітет.
15:30:00 15.06.2017