Гусятинський район, Тернопільська область

19.02.2017 року відбувся відкритий кубок «Гримайлівська зима», приурочений пам’яті загиблих героїв Небесної Сотні

19.02.2017 року на стадіоні Гримайлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  ім. Пулюя відбувся відкритий кубок «Гримайлівська зима», приурочений пам’яті загиблих героїв Небесної Сотні, в якому прийняли участь команди з c. Вікно, смт.Гримайлів, с. Зелене, с. Глібів, с. Постолівка.

У результаті запеклої боротьби перше місце здобула команда з с. Зелене, друге місце зайняла команда з с. Постолівка, третє місце посіла команда з смт. Гримайлів.

В організації та проведенні кубку взяли активну участь: Рожик Володимир Іванович, Калита Юрій Павлович, Капелюх Віталій Ярославович, Гордієнко Андрій Ілларіонович.