ГРИМАЙЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ПОСАДОВОЇ ОСОБИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ НАЧАЛЬНИК ФІНАНСОВОГО ВІДДІЛУ

Дата: 14.12.2020 15:55

Опис вакансії:

Начальник  фінансового відділу Гримайлівської селищної ради – це посадова особа місцевого самоврядування Гримайлівської селищної ради, до повноважень якої віднесено питання забезпеченості реалізації державної фінансової та бюджетної політики на території селищної ради, забезпечення контролю, аналізу та оцінки виконання законодавчих актів та фінансово-бюджетних питань на своїй ділянці роботи, участі в розробці пропозицій щодо концентрації фінансових ресурсів на пріоритетних напрямках економіки громади.

До функцій начальника фінансового відділу входить:
•    розробка  проектів селищного бюджету, підготовка необхідних матеріалів до них;
•    контроль за використання коштів з державного бюджету по відділах та установах  селищної ради;
•    розгляд зведених кошторисів головних розпорядників коштів і індивідуальних кошторисів всіх бюджетних установ селищної ради;
•    розробка матеріалів по затвердженому бюджету селища, зведення показників по мережі, штатах і контингентах установ селищної  ради;
•    прийняття заходів по виконанню видаткової частини бюджету;
•    інші обов’язки, що передбачені посадовою інструкцією.

Вимоги до кандидатів: вища економічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра; стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 5 років. Досвід роботи в органах місцевого самоврядування бажаний.
Знання Конституції України; законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування» та «Про запобігання корупції», нормативних документів, що стосуються діяльності органу місцевого самоврядування; постанов, розпоряджень, інших нормативно-правових актів, що регулюють розвиток відповідної сфери управління та напрямку діяльності відділу на посаду в якому претендує кандидат; практику застосування законодавства з питань, що належать до компетенції підрозділу.
У конкурсі можуть взяти участь громадяни України, які знають та вільно володіють державною мовою, мають навички роботи на комп’ютері на рівні досвідченого користувача.

Необхідні документи для участі у конкурсі:
•    заява про участь у конкурсі;
•    заповнена особова картка (форма П-2ДС);
•    автобіографія;
•    дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
•    копія документа про освіту з додатком;
•    копія паспорта та ідентифікаційного коду;
•    копія трудової книжки;
•    копія військового квитка ( у разі наявності );
•    електронна декларація про доходи за 2019 рік.
Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися в Гримайлівську селищну раду за адресою: 48210,Тернопільська область, Гусятинський район, смт Гримайлів, вул.Мазепи, 8.

Телефон для довідок: (03557) 3-13-42.

Термін подання документів 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.