ГРИМАЙЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ПОСАДОВОЇ ОСОБИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Дата: 24.12.2020 11:12

Вимоги до кандидатів:

1. Наявність громадянства України.
2. Наявність повної вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра.
3. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.
4. Володіння державною мовою, основними принципами роботи на комп’ютері  та основними програмними засобами.
5. Знання нормативно-правових актів у сфері діяльності органів місцевого самоврядування, в галузі освіти,культури,молодіжної політики.
6. Необхідні професійні ділові якості та знання ділової етики.

Знання Конституції України; законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування» та «Про запобігання корупції», нормативних документів, що стосуються діяльності органу місцевого самоврядування; постанов, розпоряджень, інших нормативно-правових актів, що регулюють розвиток відповідної сфери управління та напрямку діяльності відділу на посаду в якому претендує кандидат; практику застосування законодавства з питань, що належать до компетенції підрозділу.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

•    заява про участь у конкурсі;
•    заповнена особова картка (форма П-2ДС);
•    автобіографія;
•    дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
•    копія документа про освіту з додатком;
•    копія паспорта та ідентифікаційного коду;
•    копія трудової книжки;
•    копія військового квитка ( у разі наявності );
•    електронна декларація про доходи за минулий рік.
Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися в Гримайлівську селищну раду за адресою: 48210,Тернопільська область, Гусятинський район, смт Гримайлів, вул.Мазепи, 8.

Телефон для довідок: (03557) 3-13-42.

Термін подання документів 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.