З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 07.12.2021 00:00

Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Саме органи місцевого самоврядування забезпечують реальну участь людей у розв’язанні соціальних проблем громадян, налагоджують зв’язки між громадою та органами влади. День місцевого самоврядування – це свято депутатів, посадових осіб органів місцевого самоврядування та усіх громадян, які вболівають за проблеми дбають про розквіт і зростання нашої громади.

Ваша самовіддана праця є гідним внеском у розбудові громади.

Щиро бажаю, щоб держава належно оцінювала Ваші професійність, досвід, наполегливу працю на благо суспільства.

Нехай розуміння і підтримка земляків завжди надають вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

Миру, злагоди, родинного затишку Вашим сім’ям.
Будьте завжди з людьми і любіть нашу громаду!

З повагою, селищний голова                                                                                               Микола СІДЛЯР