ДЕНЬ ЄДНАННЯ

Дата: 16.02.2022 15:16

Зовнішні та внутрішні виклики, що постали сьогодні перед Україною, вимагають від кожного громадянина відповідальності, впевненості та конкретних дій, а особливо, коли з'явилася інформація про те, що саме 16 лютого Росія може здійснити повномасштабне вторгнення в Україну.

Відповідно, 14 лютого 2022 року, з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, Президент України Володимир Зеленський видав Указ, згідно з яким 16 лютого 2022 року визначене Днем єднання в Україні. Про це він повідомив у відеозверненні до українців: «Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його Днем єднання. Відповідний указ уже підписано. Цього дня ми вивісимо національні прапори, надягнемо синьо-жовті стрічки та покажемо всьому світу нашу єдність».

Працівники установ Гримайлівської територіальної громади теж приєдналися до всеукраїнського святкування Дня єднання. На площі Івана Пулюя піднято Державний прапор України. Усі присутні виконали Державний Гімн України, а також звучали поетичні рядки, присвячені рідній землі.