Щира подяка за допомогу!

Дата: 04.03.2022 11:40

Щира подяка за допомогу!

У непростий час, в якому ми живемо сьогодні, кожен долучається до боротьби з військовою загрозою. Від різних установ, підприємств та жителів Гримайлівської громади надходить велика допомога для наших воїнів. ПАП «Аркадія» теж не стоїть осторонь, а долучається до допомоги нашим військовим.
03.03.2022 року відбулась розмова з керівником ПАП «Аркадія» Миколою ПИЛИПІВИМ.
За ініціативи директора ПАП «Аркадія» 04 березня 2022 року виділено м'ясо свинини та  доставляється в точки переробки на тушковане м'ясо, а саме: школа-сад с. Оленівка; школа  с. Товсте; Гримайлівська санаторна школа; приватна садиба с. Буцики для відправки захисникам України.
ПАП «Аркадія» виділила автомобіль КАМАЗ для потреб Збройних Сил України.
Підприємство долучилось до звернення департаменту агропромислового розвитку обласної військової адміністрації та президії ради обласного об’єднання сільськогосподарських підприємств і виділило 100 свиней вартістю понад 500,0 тис. грн.
Крім цього перераховано кошти для потреб територіальної оборони області в сумі 200,0 тис. грн.
У даний час виділяється допомоги в грошовому виразі більше 1 млн.грн.

Ми віримо в українську армію! Віримо в Перемогу! Молимось за наших захисників!