ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ВЕЛИКОДНЕМ

Дата: 22.04.2022 12:00

Дорогі жителі Гримайлівської громади, гості!

Зі щирим серцем вітаю з Днем Світлого Христового Воскресіння!

У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. Воно приходить разом з квітучою і теплою весною і наповнює людські серця добром і любов’ю.

Зараз наша держава та її громадяни переживають чи не найважчий період в новітній історії – війну, проти України. Але ми переконані, що вистоїмо та здобудемо перемогу над ворогом.

Нехай Світле Христове Воскресіння принесе кожній родині мир, щедро обдарує міцним здоров’ям і вірною любов’ю.
У Великодні дні ми щиро дякуємо Богу за хвилини радості, але водночас просимо сил у випробуваннях.

Нехай Всевишній благословляє нашу Україну на єдність і злагоду, зцілення від печалі і щасливий погляд кожного захисника держави, кожного, хто працює на її утвердження, кожного, хто не мислить себе поза Україною.

У день Світлого Христового Воскресіння бажаю вам і вашим родинам віри в наші Збройні сили та наших захисників, миру Українській землі та Божого благословення!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою,

Гримайлівський селищний голова