ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ МАТЕРІ

Дата: 08.05.2022 00:00

В 2022 році День матері в Україні припадає на 8 травня

День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково - від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.

Дякуємо українським жінкам за безмежну любов до України і за копітку працю задля нашої Перемоги! Сьогодні наші дорогі українські матері захисниці разом з чоловіками оберігають нашу Україну, їм не важливо, що сьогодні замість квітів - зброя, а замість привітань - побажання "бережіть себе" - зі святом Вас, найрідніші! Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.