14 ЛИПНЯ 2022 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ГРИМАЙЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 14.07.2022 16:27

На розгляд членів виконкому винесено рішення про внесення змін до селищного бюджету на 2022 рік. Прийнято рішення про затвердження звіту фінансового відділу Гримайлівської селищної ради по дохідній та видатковій частині місцевого бюджету Гримайлівської селищної ради за І півріччя 2022  року, звіту про виконання заходів за І півріччя 2022 року щодо наповнення селищного бюджету,економного та раціонального використання бюджетних коштів, дотримання суворої бюджетної дисципліни, упорядкування мережі бюджетних установ, які фінансуються за рахунок коштів селищного бюджету у 2022 році, про присвоєння адресного номера, про тимчасове визначення місця для здійснення підприємницької діяльності, влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування під опіку, продовження терміну перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя, затвердження висновку «Про доцільність позбавлення батьківських прав», надання соціальних послуг, затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.

На засіданні затверджено програму благоустрою населених пунктів Гримайлівської територіальної громади на 2022-2025  роки, зведений кошторисний розрахунок.

Також прийнято рішення про надання громадянам одноразової грошової адресної допомоги на лікування.