ВІТАННЯ З 31-ОЮ РІЧНИЦЕЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Дата: 23.08.2022 15:48

Дорогі жителі Гримайлівської об’єднаної територіальної громади, гості!

Вітаю Вас з 31-ою річницею Незалежності України!

Всі ці роки українці – самостійні та вільні на рідній землі, примножують її багатства та не зраджують пам’яті тих, хто віддав життя за нашу свободу.

Це свято єдності, гордості та великої відповідальності за майбутнє, вибороте найкращими синами українського народу.

Здобувши незалежність, ми заявили про себе як про велику націю, варту зайняти гідне місце у світовій спільноті. Ми горді тим, що ми українці, що ми славного роду. Ми любимо свою мову, свою культуру, традиції, які будемо передавати своїм нащадкам.

Саме за незалежну Українську державу ми сьогодні воюємо з московським агресором. Герої стоять на смерть саме за наше право бути вільними та незалежними.

Українці вистоять! Українці переможуть! Український прапор знову замайорить над визволеними містами. Україна відстоїть свою незалежність у всіх міжнародно визнаних кордонах.

Щиро вітаю Вас зі святом Незалежності! Дякую усім, хто своїми справами служить Українській державі!

Царство Небесне та вічна пам'ять Героям, які віддали своє життя заради Незалежності.

Миру нам усім та перемоги над московською нечистю!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою,
селищний голова                                                                                                                      Микола СІДЛЯР