ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 09.09.2022 11:38

08 вересня 2022 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Гримайлівської селищної ради.

На засіданні виконкому прийнято рішення про відновлення освітнього процесу, про звільнення від оплати за харчування дітей з числа ВПО в закладах освіти. Прийнято рішення про впорядкування нумерації житлового будинку, про присвоєння адресного номера, про надання дозволу на тимчасове розміщення будівельних матеріалів за межами присадибної земельної ділянки, про припинення терміну перебування неповнолітньої дитини у сім’ї патронатного вихователя.

На засіданні була заслухана та взята до відома інформація в.о. директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Гримайлівської селищної ради про роботу КУ «Центр надання соціальних послуг», а також затверджено програму розвитку фізичної культури і спорту Гримайлівської територіальної громади на 2021-2025 роки (нова редакція), програму надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування Гримайлівської територіальної громади на 2022-2025 роки, положення про пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації, акти обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.

Також прийнято рішення про надання громадянам одноразової грошової адресної допомоги на лікування.