ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ

Дата: 08.06.2023 16:28

Стати на захист України можуть не лише військовозобов'язані, які підлягають мобілізації, а й громадяни, які укладають контракт про проходження військової служби.

Також і призовники, віком від 18 років, які на даний час не підлягають призову на строкову службу та бажають боронити рідну землю.

Серед основних вимог до кандидатів - вік до 45 років, вмотивованість та відповідний стан здоров’я.

Охочим потрібно звернутись до Першого відділу Чортківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою смт. Гусятин, вул. Б.Лепкого, 73 з військово-обліковим документом, пройти професійно-психологічний відбір та медичну комісію.

ПЕРЕВАГИ ПРОХОДЖЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ЗА КОНТРАКТОМ

• можливість безкоштовного навчання – за рахунок держави в тому числі і за кордоном;
  • повне утримання за рахунок держави:
    • грошове забезпечення (+ премія від 30 до 100 тис. гривень);
    • забезпечення літньою, зимовою та демісезонною формою одягу, білизною та взуттям;
    • трьохразове харчування за новими нормами відповідно до міжнародних стандартів;
    • постійний контроль за станом здоров’я, морально-психологічним станом з боку керівництва навчального закладу;
    • безкоштовне якісне медичне забезпечення та можливість лікування в усіх військових медичних закладах України;
    • компенсація за піднайом житла.

Більш детальну інформацію можна отримати у за телефонами: (03557) 21164, 0680434383

Долучайся до команди професіоналів - зроби свій внесок у нашу спільну Перемогу!

Відділення рекрутингу та комплектування
Першого відділу Чортківського районного
територіального центру комплектування та соціальної підтримки