ВІТАННЯ ДО ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ ТА ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Дата: 23.08.2023 08:05

Шановні краяни!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди головних свят нашої держави - Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України!

У цьому році виповнюється 32 рік з дня проголошення незалежності України. Але нам більше, за нами стоїть тисячолітнє існування нашої держави і славетна історія рідного краю.

Дуже довго й болісно, протягом віків виборювалося бажання бути вільними.
Я впевнений, глибоко переконаний – ми витримаємо і цей удар ворога і зможемо здійснити мрію сотень поколінь про повну та вічну незалежність. Ми всі вже довели всьому світу, що готові боротися за право жити в незалежній Україні. А наша рідна Україна в цій боротьбі стала символом волі – факт, який увійде в підручники з історії не тільки в нашій державі.

Після 24 лютого ми стали іншими. Ми почали глибоко усвідомлювати нашу спільну національну ідею, ми стали  одним  цілим у протидії з ворогом.

Ми душею сприйняли ідею спільної відповідальності за країну, а також за дружнє життя в містах, селах, мешканці яких незалежно від воєнного стану вміють радіти життю і дарувати один одному тепло і посмішки. Коли йде війна, підтримка і єднання – особливо коштовні.

Дякую нашим мужнім воїнам, які зараз боронять країну на Сході та всім, хто докладає зусиль для побудови вільної незалежної держави. Вічна пам'ять усім, хто загинув за Україну. Переконаний, що завдяки мужності українського народу ми зможемо гідно пройти ці важкі часи і обов’язково переможемо

Нехай вічно майорить над усіма нами великий стяг свободи, який захищають наші війська й наші серця.

Слава Героям! Слава Україні!

З повагою,
Гримайлівський селищний голова                              Микола СІДЛЯР