ВІТАННЯ ДО ДНЯ ВЧИТЕЛЯ

Дата: 01.10.2023 00:10

ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ ГРИМАЙЛІВЩИНИ!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем вчителя.

Знаю, що кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе велику відповідальність за тих, кого вчить і виховує. Разом з тим відповідає і за самих себе, свою професійну підготовку, право носити високе й почесне звання Педагога.

В умовах війни ваш труд є непростим. Та ви свій обов’язок виконуєте гідно, завжди були і залишаєтесь головним світочем у житті дитини, даруючи їй тепло свого серця, скарби своїх знань.

Бажаю вам міцного здоров’я, Божих благословінь, щирої радості, безхмарних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідної громади та незалежної України. Хай засіяна вашою невтомною працею освітянська нива дає багаті врожаї нових талантів, яскравих особистостей та визначні перемоги й здобутки в житті!

З повагою,
селищний голова