ВІТАННЯ З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 07.12.2023 08:00

Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати рад всіх рівнів!

Щиро вітаю вас із Днем місцевого самоврядування – святом, яке хочеться назвати всенародним, бо причетні до нього всі, хто наділений правом обирати і бути обраним, носити звання посадової особи місцевого самоврядування.

Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні.

Це професійне свято засвідчує ту високу роль, яку виконують органи публічної влади в житті окремої громади, району, області, всієї держави.

Вітаю всіх, хто працює для людей і з людьми. Завдяки професійності та відповідальності кого, у цей складний час живе, функціонує наша громада, надаються всі необхідні послуги, приймаються важливі рішення.

Знаю, що робота в органах місцевого самоврядування нелегка, а в період війни, часом – і понаднормова. Це праця, яка найбільше підлягає критиці, часто непомітна, але дуже важлива.

Дякую всім, хто попри все працює для громади.

Вітаю депутатів громади, членів виконавчого комітету, старост сільських громад і всіх, хто має відношення до органів місцевого самоврядування.

Взаємоповаги та взаємопорозуміння, згуртованості долати всі виклики, які вносять в роботу реалії сьогодення.

Ми маємо бути міцним тилом.

Тримаємось разом і продовжуємо працювати кожен на своєму фронті. Бо від кожного з нас залежить виживання всієї країни.

З повагою, селищний голова
Микола СІДЛЯР