З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Дата: 25.12.2023 00:00

Шановні жителі Гримайлівської громади сердечно вітаю Вас з Різдвом Христовим!

Цей рік став особливо важким для нашої країни, наших громадян адже росія не полишає своїх планів щодо знищення української нації. Але ми сильні і захистимо нашу землю, разом! Наші захисники ціною свого життя продовжують боронити цілісність та незалежність держави. У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, для своєї рідної землі. Я вірю що справдяться наші сподівання і все залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної кропіткої праці та віри у Перемогу.

Тому вдячний усім, хто трудився для розвитку нашої громади в культурних, освітніх, медичних закладах, соціальній та економічній сферах, у комунальному господарстві та бізнесі. Усім, хто допомагав творити нову історію громади, хто не боявся змін і рухався вперед задля кращого сьогодення та майбутнього. Нехай же різдвяні та новорічні свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Зичу Вам та вашим родинам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Бажаю гарного настрою і любові, нехай у Вашому житті панують гармонія та вдача!

Процвітання, злагоди, оптимізму і достатку всім Вам та всій нашій громаді!

Мирних свят!

Перемога буде нашою!