РОБОЧА ЗУСТРІЧ

Дата: 30.01.2024 16:45

30.01.2024 року, за ініціативи начальника Чортківського районного сектору пробації № 3 філії ДУ «Центр пробації» в Тернопільській області Ольги Чепелюк, відбулася робоча зустріч з головою Гримайлівської територіальної громади Миколою Сідляром. Одним із пріоритетів у співпраці, стало налагодження зв’язків та роз’яснення функцій пенітенціарної пробації.

Ольга Чепелюк під час зустрічі наголосила на важливості підтримки осіб, які звільняються з місць позбавлення волі, адже відновлення їх соціального статусу як повноправних членів суспільства напряму залежить чи повернуться ці громадяни до самостійного та загальноприйнятого життя в суспільстві.

В свою чергу Микола Сідляр зазначив, що тільки спільна та плідна співпраця, шляхом всебічного охоплення клієнтів пробації дасть можливість для досягнення спільної мети – безпеки суспільства.