З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

6 Грудня — це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. Ніколи не забути нам героїчних подвигів наших прадідів в ім’я України, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщині.

09:26 06.12.2021

ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ З 01 ГРУДНЯ 2021 РОКУ

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет на 2021 рік» з 01 грудня 2021 року зростуть розміри прожиткового мінімуму для різних категорій населення. Зокрема, розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, підвищено з 1854 до 1934 гривень або на 80 гривень. Таким чином, мінімальний розмір пенсійної виплати з цієї дати не може бути нижчим, ніж 1934 гривень. Збільшено також максимальний розмір пенсій з 18540 до 19340 гривень.

15:03 30.11.2021

ХТО МОЖЕ ПРЕТЕНДУВАТИ НА ПІЛЬГОВУ ПЕНСІЮ?

У 2021 році вік виходу на пенсію на загальних умовах як для чоловіків так і для жінок становить 60 років. Проте, відповідно до чинного законодавства, деякі категорії можуть вийти на пенсію швидше.

14:58 30.11.2021

ЩО ТАКЕ БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА?

Виникли правові питання, ви не знаєте куди звернутися за допомогою? Система безоплатної правової допомоги працює для людей, щоб допомогти отримати правову інформацію, консультацію та захистити порушені права громадян.

08:54 26.11.2021

ВАЖЛИВО ЗНАТИ: ЗАПИСИ У ПАПЕРОВІЙ ТРУДОВІЙ КНИЖЦІ МОЖУТЬ ДОДАТКОВО ПЕРЕВІРИТИ

Обчислення страхового стажу проводиться відповідно до статті 24 Закону України від 09 липня 2003 року № 1058-IV "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" (далі – Закон), відповідно до якої страховий стаж – це період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

08:49 26.11.2021

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

21 листопада вся країна відзначає День Гідності та Свободи. Свято встановлено на честь двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії - Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

00:00 21.11.2021