КОЖЕН ВОЮЄ НА СВОЄМУ ФРОНТІ

В дитячому садочку «Калинка» зараз тихо, не чути сміху дітлахів, через воєнний стан відвідувань немає, але весь робочий колектив щоденно поспішає до праці.

14:53 31.05.2022

СЕРДЕЧНО ВДЯЧНІ ЗА ДОПОМОГУ НАШИМ ДРУЗЯМ ІЗ-ЗА КОРДОНУ

Висловлюємо щиру подяку Союзу поляків Румунії за надану допомогу, продукти харчування, які будуть відправлені нашим військовим на передову, а також передані внутрішньо переміщеним особам, що проживають на території Гримайлівської громади. Особлива вдячність координаторам цієї допомоги нашим краянам Байдак Мар'яні та Байдаку Степану.

10:16 16.05.2022

ПАЛИТЕ СУХУ ТРАВУ? ВИ ДИВЕРСАНТ!!!

З початку 2022 року на території Чортківського району виникло 120 пожеж, з них 56 пожежі в природніх екосистемах, вогнем знищено більше 40 га сухостою, дерев та кущів. Майже всі пожежі в природних екосистемах сталися через необдумане поводження людей з вогнем або у зв'язку із цільовим спалюванням сухостою. На територіях Гусятинської, Васильковецької Гримайлівської, Копичинецької, Хоростківської територіальних громад виникло три пожежі в природніх екосистемах а саме:

12:40 21.03.2022