ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ

Гримайлівською територіальною громадою закуплено за кошти, які були зібрані в ході благодійних акцій, теплу білизну для військовослужбовців наших земляків на суму 17700 грн.

09:42 09.11.2022

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

До уваги жителів Гримайлівської громади. За вимогами ДСНС в смт Гримайлів встановлена нова система оповіщення населення про надзвичайні ситуації. В умовах військового стану в основному сигнал сповіщає про початок "ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ" та "ВІДБІЙ ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ". При сигналі "ПОВІТРЯНА ТРИВОГА" звучить перемінний звук сирени 3 хв., при сигналі "ВІДБІЙ ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ" постійний 2 хв. При тривалій повітряній тривозі сигнал "ПОВІТРЯНА ТРИВОГА" повторюється щогодини. Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги.

14:22 31.10.2022

ГОРДІМОСЯ ДРУЗІ, ЩО МИ - УКРАЇНЦІ

9 жовтня 2022 року в "Центрі культури і дозвілля смт Гримайлів" відбувся благодійний концерт «Гордімося друзі, що ми - українці» за участю місцевих ансамблів та солістів, а також гостей свята заслуженого артиста України Святослава Края, співака Мирослава Мотейчука.

09:42 13.10.2022

ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ

Гримайлівська територіальна громада продовжує активно підтримувати та надавати гуманітарну допомогу військовослужбовцям Збройних сил України.

09:32 07.10.2022

ЧЕРГОВА ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ

19 вересня 2022 року Гримайлівською територіальною громадою вчергове відправлено гуманітарну допомогу військовослужбовцям, нашим землякам в зону бойових дій. Зокрема, передано медикаменти, продукти харчування (м’ясні консерви, солодощі, випічка…) та засоби гігієни.

14:07 20.09.2022

ПОДЯКА

Працівники закладу дошкільної освіти «Сонечко» села Оленівка, діти, батьки висловлюють щиру подяку керівнику ПАП «Аркадія» Пилипіву Миколі Івановичу за облаштування найпростішого укриття для створення безпечних умов організації освітнього процесу під час воєнного стану.

09:16 13.09.2022

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ СІМЕЙ

Гримайлівська територіальна громада співпрацює з Тернопільським обласним благодійним фондом "КАРІТАС БУЧАЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ УГКЦ" та продовжує докладати максимальних зусиль для забезпечення потреб внутрішньо переміщених сімей.

16:14 09.09.2022

ПЕРЕМОГА БУДЕ ЗА НАМИ!

09.09.2022 року Гримайлівською ОТГ відправлено нашим землякам військовослужбовцям в зону бойових дій 100 кілограмів домашньої випічки.

13:39 09.09.2022