Дата: від до Скинути

ВІЙСЬКОВИЙ КОЛЕДЖ СЕРЖАНТСЬКОГО СКЛАДУ ВІЙСЬКОВОГО ІНСТИТУТУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

Полтавський Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут здійснює підготовку фахівців за освітньо-професійним ступенем «фаховий молодший бакалавр» для проходження військової служби за контрактом на посадах сержантського та старшинського складу у Збройних Силах України.

09:07 14.03.2023

ДО ВІДОМА ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ ГРИМАЙЛІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Повідомляємо, що Указом Президента України від 22 лютого 2023 року №89/2023 введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України ,,Про застосування секторальних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до фінансових установ Російської Федерації”

11:11 13.03.2023

ІНДЕКСАЦІЯ ПЕНСІЙ З 1 БЕРЕЗНЯ 2023 РОКУ

24 лютого Уряд ухвалив постанову № 168 «Про індексацію пенсійних і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2023 році», яка передбачає проведення індексації пенсій та щомісячних страхових виплат, підвищення розмірів мінімальних пенсій по інвалідності колишнім військовослужбовцям та постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, збільшення рівня мінімальних пенсійних виплат окремим категоріям пенсіонерів.

09:42 10.03.2023

ЯК ВРАХОВУЮТЬСЯ ДОХОДИ ПОДРУЖЖЯ ПРИ ПРИЗНАЧЕННІ СУБСИДІЇ?

При призначенні субсидій на оплату житлово-комунальних послуг враховуються доходи всіх зареєстрованих у житловому приміщенні. Не враховують доходи тільки у разі фактичного не проживання члена домогосподарства у житловому приміщенні, для чого потрібно надати підтверджувальні документи (довідка з фактичного місці проживання; довідка з місця навчання; акт обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства/фактичного місця проживання особи). Однак, для подружжя діють інші правила.

09:31 10.03.2023

БЕЗРОБІТНІ ЖИТЕЛІ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ З МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ СІМЕЙ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ 100 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ НА ВЛАСНУ СПРАВУ

Цьогоріч відновлено державну програму «Рука допомоги», учасники якої - непрацюючі малозабезпечені, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям і зареєстровані як безробітні. Вони зможуть оформити на трирічний термін кредит на відкриття та розвиток бізнесу. Максимальна сума допомоги складає 100,5 тисячі гривень (до 15 мінімальних зарплат на початок 2023 року).

13:54 03.03.2023

ЩОДО ФУНКЦІЇ ДАНІ ДЛЯ ДЕКЛАРАЦІЇ

Попри те, що обов’язкова подача декларацій та проведення повних перевірок і контролю повноти заповнення декларацій призупинені, Національне агентство з питань запобігання корупції (далі - НАЗК) працює над тим щоб полегшити процес декларування, зробити його більш зрозумілим та простим.

13:03 03.03.2023