З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Шановні аграрії! Сьогодні вперше за роки незалежної України вам, як ніколи, довелося збирати цьогорічний урожай в складні часи воєнного стану… Дозвольте висловити слова глибокої вдячності та поваги , низький уклін вам, що продовжуєте та підтримуєте хліборобську справу.

00:09 20.11.2022

ЧЕРГОВА ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ

Гримайлівською територіальною громадою відправлено чергову допомогу для військовослужбовців, наших земляків. Завдяки небайдужості, чуйності, щирому і безкорисливому бажанню допомогти один одному, ми сильні, єдині і непереможні задля спільної мети.

14:23 11.11.2022

ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ

Гримайлівською територіальною громадою закуплено за кошти, які були зібрані в ході благодійних акцій, теплу білизну для військовослужбовців наших земляків на суму 17700 грн.

09:42 09.11.2022

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

До уваги жителів Гримайлівської громади. За вимогами ДСНС в смт Гримайлів встановлена нова система оповіщення населення про надзвичайні ситуації. В умовах військового стану в основному сигнал сповіщає про початок "ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ" та "ВІДБІЙ ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ". При сигналі "ПОВІТРЯНА ТРИВОГА" звучить перемінний звук сирени 3 хв., при сигналі "ВІДБІЙ ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ" постійний 2 хв. При тривалій повітряній тривозі сигнал "ПОВІТРЯНА ТРИВОГА" повторюється щогодини. Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги.

14:22 31.10.2022

ГОРДІМОСЯ ДРУЗІ, ЩО МИ - УКРАЇНЦІ

9 жовтня 2022 року в "Центрі культури і дозвілля смт Гримайлів" відбувся благодійний концерт «Гордімося друзі, що ми - українці» за участю місцевих ансамблів та солістів, а також гостей свята заслуженого артиста України Святослава Края, співака Мирослава Мотейчука.

09:42 13.10.2022

ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ

Гримайлівська територіальна громада продовжує активно підтримувати та надавати гуманітарну допомогу військовослужбовцям Збройних сил України.

09:32 07.10.2022

ЧЕРГОВА ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ

19 вересня 2022 року Гримайлівською територіальною громадою вчергове відправлено гуманітарну допомогу військовослужбовцям, нашим землякам в зону бойових дій. Зокрема, передано медикаменти, продукти харчування (м’ясні консерви, солодощі, випічка…) та засоби гігієни.

14:07 20.09.2022