ДЕНЬ СОБОРНОСТІ

Щороку 22 січня в день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності. Офіційно це свято встановлене Указом Президента України «Про День Соборності України» від 13 листопада 2014 року № 871

20:00 21.01.2023

4,6 МЛН ГРН КОМПЕНСАЦІЙ ОТРИМАЛИ РОБОТОДАВЦІ ЗА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ НА ТЕРНОПІЛЬЩИНІ

Упродовж 2022 року 219 роботодавців звернулися до Тернопільської обласної служби зайнятості за компенсацією на працевлаштування 380 переселенців. Уже профінансовано 4,6 млн грн. Найбільше такою можливістю скористалися роботодавці, які працюють у сферах торгівлі, переробної промисловості, харчування, сільського господарства.

15:13 13.01.2023

ПРО НОРМУ ТРИВАЛОСТІ СТРАХОВОГО СТАЖУ У 2023 РОЦІ

Тривалість стажу, необхідного для призначення пенсії за віком при досягненні 60-річного віку, визначена Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Починаючи з 2018 року та до 2028 року норма тривалості стажу щороку збільшується на один рік, і якщо у 2018 році вона становила 25 років, у 2022 році – 29 років, то починаючи з 1 січня 2023 року для призначення пенсії за віком при досягненні 60 років необхідно набути не менше 30 років стажу як для чоловіків, так і жінок.

14:34 10.01.2023

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Шановні аграрії! Сьогодні вперше за роки незалежної України вам, як ніколи, довелося збирати цьогорічний урожай в складні часи воєнного стану… Дозвольте висловити слова глибокої вдячності та поваги , низький уклін вам, що продовжуєте та підтримуєте хліборобську справу.

00:09 20.11.2022

ЧЕРГОВА ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ

Гримайлівською територіальною громадою відправлено чергову допомогу для військовослужбовців, наших земляків. Завдяки небайдужості, чуйності, щирому і безкорисливому бажанню допомогти один одному, ми сильні, єдині і непереможні задля спільної мети.

14:23 11.11.2022