Тернопільська область, Гусятинський район

Яблучний спас у Гримайлові

18 серпня напередодні свята Преображення Господнього працівниками територіального центру соціального обслуговування населення було проведено культурно - масовий захід, де вони разом із підопічними Гримайлівської громади виготовляли букети із квітів, овочів та фруктів, для подальшого їх освячення в церкві. Літні люди також частувалися приготовленими паляницями з маком та медом, різними овочами та фруктами. В.о. селищного голови Диць О.І. від імені виконавчого комітету Гримайлівської селищної ради вручила солодкі подарунки підопічним територіального центру, які брали участь у заході.

13:48 18.08.2017

Провів прийом громадян народний депутат України Микола Володимирович Люшняк

31  липня у приміщення виконавчого комітету Гримайлівськкої селищної ради провів прийом громадян народний депутат України Микола Володимирович  Люшняк. Разом із в.о. селищного голови Диць Оксаною та працівниками селищної ради  було обговорено проблемні питання громади.

18:04 07.08.2017