ЩОДО ФУНКЦІЇ ДАНІ ДЛЯ ДЕКЛАРАЦІЇ

Попри те, що обов’язкова подача декларацій та проведення повних перевірок і контролю повноти заповнення декларацій призупинені, Національне агентство з питань запобігання корупції (далі - НАЗК) працює над тим щоб полегшити процес декларування, зробити його більш зрозумілим та простим.

13:03 03.03.2023

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМУЄ!

06 листопада 2022 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту соціальних, трудових та інших прав фізичних осіб, у тому числі під час воєнного стану, та спрощення обліку робочих місць для осіб з інвалідністю» від 18 жовтня 2022 року № 2682-ХІ, який уніс зміни до законодавчих актів щодо працевлаштування осіб з інвалідністю та формування інформації в Реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

12:56 03.03.2023

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

28 лютого 2023 року в приміщенні Гримайлівського будинку культури проведено громадські слухання, щодо обговорення проекту Статуту Гримайлівської селищної територіальної громади. Участь у обговоренні взяли 34 чол.

15:49 28.02.2023

ОГОЛОШЕНО ВІДБІР НА ПРОЄКТ "ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК ВЕТЕРАНІВ ДЛЯ РОБОТИ НА ПОСАДАХ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ТА СЛУЖБИ В ОМС"

Відкрито реєстрацію для участі у безкоштовній сертифікатній програмі навчання ветеранів та ветеранок, як планують реалізувати себе на посадах державної служби та служби в органах місцевого самоврядування.

10:34 24.02.2023

ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ ДЛЯ СІМЕЙ ЗАГИБЛИХ (ПОМЕРЛИХ) ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

Законом України від 24 березня 2022 року №2146-IX «Про внесення змін до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» змінено умови призначення пенсії в разі втрати годувальника. Зміни внесені до статей 30, 36, 37, та 41 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

16:26 23.02.2023

ФАКТИЧНІ ВІДШКОДУВАННЯ ВИТРАТ НА ВИПЛАТУ ТА ДОСТАВКУ ПІЛЬГОВИХ ПЕНСІЙ

Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області повідомляє, що згідно з діючим законодавством, підприємства та організації вносять до Пенсійного фонду плату, що покриває фактичні витрати на виплату та доставку пенсій особам, які працювали або працюють на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за списком № 1 та на інших роботах із шкідливими і важкими умовами праці за списком № 2 виробництв, робіт професій, посад і показників, затверджених Кабінетом Міністрів України, та за результатами атестації робочих місць, на посадах, що дають право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах, або за вислугу років.

10:55 22.02.2023

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО БРИГАД «ГВАРДІЯ НАСТУПУ»

На Тернопільщині стартував проєкт МВС України щодо формування професійних штурмових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби.

16:05 17.02.2023

ДОПЛАТА ДО МІНІМАЛЬНОГО СТРАХОВОГО ВНЕСКУ — ЗАПОРУКА ЗАРАХУВАННЯ СТРАХОВОГО СТАЖУ В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ

30 квітня 2022 року набрав чинності Закон України від 15 лютого 2022 року № 2040-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення пенсійного законодавства», яким, зокрема, внесено зміни до статті 24 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі — Закон) щодо розміру доплати до мінімального страхового внеску, яку необхідно здійснити для зарахування неповного місяця роботи як повний місяць, а саме — якщо сума сплачених за відповідний місяць страхових внесків з урахуванням сум страхових внесків, сплачених виходячи з мінімальної заробітної плати, є меншою, ніж мінімальний страховий внесок, цей період зараховується до страхового стажу як повний місяць за умови здійснення, відповідної доплати до суми страхових внесків з урахуванням сум страхових внесків, сплачених виходячи з мінімальної заробітної плати на дату здійснення доплати, таким чином, щоб загальна сума сплачених коштів за відповідний місяць була не меншою, ніж мінімальний страховий внесок.

11:16 14.02.2023