ДО УВАГИ АГРАРІЇВ ТА ПАСІЧНИКІВ

Щороку, на території області в період масових обробок полів засобами захисту рослин реєструються випадки загибелі бджіл від отрутохімікатами.

16:13 09.05.2023

ДЕНЬ ЄВРОПИ

Цьогоріч Україна вперше за двадцять років долучиться до заходів з нагоди Дня Європи – свята, яке традиційно 9 травня відзначається в Європейському Союзі та інших країнах на знак миру та єдності на континенті. "Будемо вшановувати нашу історичну єдність – єдність усіх європейців, які знищили нацизм і переможуть рашизм", – сказав президент Володимир Зеленський у зверненні 8 травня після підписання указу про щорічне відзначення свята в Україні.

12:24 09.05.2023

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

8 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення. Цей день присвячений пам’яті жертв та з метою гідного вшанування подвигу українського народу та його внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні.

08:00 08.05.2023

ПРО ОБМЕЖЕННЯ ТА ЗАБОРОНИ ЩОДО ОДЕРЖАННЯ ПОДАРУНКІВ ТА НЕПРАВОМІРНОЇ ВИГОДИ ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ», ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ВСТАНОВЛЕНИХ ОБМЕЖЕНЬ

Законодавством встановлено низку положень, що за змістом є обмеженнями та заборонами певних видів поведінки посадових осіб, а також низку вимог та процедур, що у сукупності цих інструментів становлять комплекс антикорупційних механізмів, які виступають «бар'єрами» на шляху вчинення корупційних правопорушень

09:31 02.05.2023

РІШЕННЯ РАДИ ОБОРОНИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Відповідно до розпорядження начальника обласної військової адміністрації від 30 березня 2023 року № 171/01.02-01 "Про введення в дію рішення ради оборони від 30 березня 2023 року № 15", рішення ради оборони Тернопільської області від 30 березня 2023 року №15 "Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в області" на території Тернопільської області з 01 квітня 2023 року:

17:00 31.03.2023

КОМПЕНСАЦІЙНІ ВИПЛАТИ ТА ДОПЛАТИ ДО ПЕНСІЇ ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ, ЯКИМ ВИПОВНИЛОСЬ 80 РОКІВ І БІЛЬШЕ ТА ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ, ЯКИМ ВИПОВНИЛОСЬ 75 РОКІВ ДО ДОСЯГНЕННЯ 80-РІЧНОГО ВІКУ

З метою здійснення послідовних заходів щодо підтримки найбільш вразливих категорій осіб, які досягли відповідного віку та мають тривалий страховий стаж Кабінетом Міністрів України прийнято постанову, якою встановлено розмір компенсаційних виплат для пенсіонерів, яким виповнилось 80 років і більше та для пенсіонерів, яким виповнилось 75 років до досягнення 80-річного віку.

09:59 15.03.2023

КОМПЕНСАЦІЙНІ ВИПЛАТИ ТА ДОПЛАТИ ДО ПЕНСІЇ ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ У ВІЦІ ВІД 70 ДО 75 РОКІВ ТА ЯКИМ НЕ ВИПОВНИЛОСЯ 70 РОКІВ

З метою здійснення послідовних заходів щодо підтримки найбільш вразливих категорій осіб, які досягли відповідного віку та мають тривалий страховий стаж Урядом визначено розмір компенсаційних виплат для пенсіонерів у віці від 70 до 75 років та яким не виповнилося 70 років.

09:55 14.03.2023